Zyrtec Neden Yasaklandi

Zyrtec Yasaklanmadı.

Zyrtec, alerji ve soğuk algınlığı semptomlarını tedavi etmek için kullanılan bir antihistaminiktir. Etkin maddesi setirizin hidroklorürdür. Setirizin hidroklorür, alkollü bir çözelti formunda veya tablet olarak mevcuttur.

Zyrtec, 1995 yılında ABD’de onaylanmıştır. 2001 yılında, Avrupa Birliği’nde onaylanmıştır. Zyrtec, bugün birçok ülkede kullanılmaktadır.

Zyrtec, genellikle iyi tolere edilir. Yaygın yan etkileri uyku hali, ağız kuruluğu ve mide bulantısıdır. Zyrtec, bazı kişilerde baş ağrısı, sinirlilik ve uykusuzluk gibi daha ciddi yan etkilere de neden olabilir.

Zyrtec, bazı ilaçlarla etkileşime girebilir. Bu ilaçlar şunları içerir:

* Antidepresanlar
* Antihistaminikler
* Sakinleştiriciler
* Uyuşturucular
* Alkol

Zyrtec kullanıyorsanız, doktorunuza diğer kullandığınız ilaçlar hakkında bilgi vermelisiniz.

Zyrtec, hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır. Zyrtec, 6 yaşından küçük çocuklarda da kullanılmamalıdır.

Zyrtec, alerji ve soğuk algınlığı semptomlarını tedavi etmek için etkili bir ilaçtır. Ancak, Zyrtec’i kullanmadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir.

LCW ihraç fazlası ürünler toptanZara ihraç fazlası ürünlerBursada kilo ile kumaşMerter ihraç fazlası marka ürünlerNako spaghetti ihraç FAZLASIPazar malı toptan iç çamaşırıDefolu nevresimlik KumaşNe alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasiBayrampaşa toptan çorap fiyatlarıLCW ihraç fazlası ürünler

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org