Zara İhraç Fazlası Ürünler Nasıl Alınır?

Zara ihraç fazlası ürünler nasıl alınır? Sorusunun cevabı bu konunun meraklılarının oldukça merak ettiği bir konudur. İlk olarak ihraç fazlası ürün ne demektir? Sorusunun cevabını vermek daha doğru olur. İhraç fazlası ürün teslim edilecek ürünlerde herhangi bir sorun çıkmasına karşı onlara yedek olarak üretilen ürünlerdir.

 Türkiye’de Zara markası birçok ilde üretim yapmaktadır. Türkiye’de üretilen Zara ürünlerinden bazılarında yırtık, defo vs. gibi sorunlarda bu ürünler yabancı ülkelere teslim edilmez ve Türkiye’de ihraç fazlası ürün olarak kalırlar.

Zara İhraç Fazlası Ürünler Nasıl Alınır
Zara İhraç Fazlası Ürünler Nasıl Alınır

Zara İhraç Fazlası Ürünler Nereden Alınır?

 Zara ürünleri ülkemizde oldukça sevilmektedir. Fakat mağaza fiyatları oldukça pahalıdır. İhraç fazlası ürünler orijinal ürünle aynıdır sadece defolu olabilirler. Zara ihraç fazlası ürünleri alabileceğiniz bazı yerleri şöyle sıralayabiliriz.

  • İstanbul’da pek çok sosyete pazarı olarak adlandırılan pazarlarda Zara ihraç fazlası ürünleri bulmak mümkündür.(Kadıköy, Fındıkzade vs. sosyete pazarları)
  • İstoç
  • Merter
  • En son olarak da Dolap uygulamasından ihraç fazlası ürünleri satan butikler vardır. Oradan da satın alabilirsiniz.

1 kilo çorap kaç adet ederFabrikadan Halka MobilyaEn ucuz ipucuz koltuk takımı 3+3+1+1 bursaLCW ihraç fazlası ürünler toptanGüngören toptan iç çamaşırıHobiumNe Alırsan 5 TL toptancılarıYeşildirek toptan çorap fiyatlarıBüyük Beden Bayan Giyim firmaları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org