Zara İhraç Fazlası Ne Demek?

Zara ihraç fazlası ne demek? Ülkemizde birçok yabancı markaların tekstil ürünleri üretilmektedir. Zara markası da bu markalardan bir tanesidir. Ülkemizde üretilen Zara markasının tekstil ürünlerinde olan yırtık, defo vs. gibi sorunlarda bu ürünler yabancı ülkelere ihraç edilememektedir. İhraç edilmeyen kalan ürünler yurtiçinde ihraç fazlası ürün olarak kalmaktadır. Zara ihraç fazlası ürünler orijinal olan ürünlerdir sadece küçük defoları olabilir. İhraç fazlası olan ürünleri mağaza fiyatından oldukça düşük fiyata satılmaktadır.

Zara İhraç Fazlası Ne Demek
Zara İhraç Fazlası Ne Demek

Zara İhraç Fazlası Ürünlerin Özellikleri Nelerdir?

  • Zara mağaza fiyatları günümüzde oldukça pahalıdır. İhraç fazlası ürünler orijinal zara ürünleridir küçük sorunları olduğu için oldukça uygun fiyatlara satılır. Bütçenize küçük de olsa katkı sağlamak istiyorsanız ihraç fazlası ürünlerden alabilirsiniz.
  • Replika ürün değildir. Orijinaldir.
  • Defolu ürünler olabilirler. Fakat defosuz ürün bulmak da mümkündür.
  • Zara stok da bulunmaya bir ürünün aynısı ihraç fazlası olarak kaldığında o ürünü tekrar alma şansınız artar hem de istediğiniz ürünü uygun fiyata almış olursunuz.
  • Zara ürünlerini stoka girer girmez almayın. Stoka girdikten sonra aynı ürünün ihraç fazlası olan üründe satılmaya başlanıyor. Biraz araştırma yaparak istediğiniz ürüne bu şekilde uygun fiyata ulaşmış oluyorsunuz.

Evans büyük Beden Giyim1 kilo çorap kaç adet ederToptan Fiyatına MobilyaToptan penye kumaş fiyatlarıKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları BursaBüyük beden ihraç fazlasıZara bershka ihraç fazlası toptanİhraç FAZLASI İp toptanLCW ihraç fazlası ürünler toptanZara ihraç fazlası ürünler Bursa

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org