Uzaktaki Sevgiliyi Tahrik Edici Sözler

Uzak Mesafe Aşkı Sözleri

1. Uzakta olsan da gözlerimde hep bana bakan, seninle mutlu olduğum, sevdirdiğin beni çok seviyorum.

2. Uzaklıklar arasına koyduğun, o sevgi köprülerini özlüyorum, bir gün seninle yürüyeceğimiz yolları hayal ediyorum.

3. Gözlerin bana baktığı gibi, kalbinin de bana ait olduğunu biliyorum. Bu inançla seni seviyorum. Hayatımın her anında sen varsın.

4. Uzaklık bir engel olamaz aşımıza, yaşanmışlıklarımızın izleri silinemez, kızdıklarımız, güldüklerimiz, ağladıklarımız var, bunları unutmamız mümkün değil, seni her zaman seviyor olacağım.

5. Gerçek aşkı bulacağımıza söz vermiştik, bize verilen bu sözün ne kadar sağlam olduğunu biliyorum. Senin için her fedakarlığı yapmaya hazırım.

6. Seni içimdeki bir ateş olarak görüyorum, seni düşündükçe için için yanıyor, seninle olmak için can atıyorum.

7. Bizim aşkımız bir sonsuzluk kadar uzanıyor ve sınır tanımıyor, seni kalbimde taşıyorum, sen hep benimle oluyorsun.

8. Her geçen gün seni daha da özlüyorum, seni görmeden yaşamak çok zor, seninle bir an önce kavuşmak için sabırsızlanıyorum.

9. Uzak mesafe ilişkimiz zor olsa da, seni hiç bırakmayacağım. Seninle bir gelecek hayal ediyorum ve bu hayal için her şeyi yapmaya hazırım.

10. Seni ilk kez görmüştüm, gözlerin beni büyülemişti, gülümsemen kalbimi ısıtmıştı, seni ne kadar çok sevdiğimi anladım.

Fabrikadan ihracat fazlası ürünler BursaNako spaghetti ihraç FAZLASIKilo Kumaş fiyatlarıihraç fazlası dünya markalarıDefolu nevresimlik Kumaşİhraç FAZLASI İp ne demekKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıNe alırsan 5 TL Züccaciye toptancılarıZara ihraç fazlası ürünler Bursaucuz koltuk takımı 3+3+1+1 bursa

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org