Stiderm Jel

Stiderm Jel, cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılan etkili bir antibiyotiktir. Bu blog yazısında, Stiderm Jel’in özellikleri, kullanım alanları ve yan etkileri hakkında ayrıntılı bilgi vereceğiz.

Stiderm Jel’in Özellikleri

Stiderm Jel, eritromisin adlı bir antibiyotiğin topikal formudur. Eritromisin, bakterilerin büyümesini ve çoğalmasını engelleyen bir makrolid antibiyotiktir. Stiderm Jel, ciltteki bakteriyel enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır.

Stiderm Jel’in Kullanım Alanları

Stiderm Jel, akne, erizipel, impetigo, sellülit ve folikülit gibi cilt hastalıklarının tedavisinde kullanılır. Ayrıca, yara enfeksiyonlarının önlenmesi ve tedavisinde de kullanılır.

Stiderm Jel’in Yan Etkileri

Stiderm Jel’in en sık görülen yan etkileri arasında cilt tahrişi, kızarıklık, kaşıntı ve yanma hissi bulunur. Bu yan etkiler genellikle hafiftir ve birkaç gün içinde geçer. Ancak, nadiren de olsa daha ciddi yan etkiler de görülebilir. Bunlar arasında kurdeşen, şişlik, nefes darlığı ve anafilaksi bulunur.

Stiderm Jel’in Kullanımı

Stiderm Jel, etkilenen bölgeye günde iki kez uygulanır. Jel, ince bir tabaka halinde sürülmeli ve masaj yapılarak cilde yedirilmelidir. Stiderm Jel, doktor tarafından önerilen süre boyunca kullanılmalıdır.

Stiderm Jel’in Saklanması

Stiderm Jel, oda sıcaklığında (25°C’nin altında) saklanmalıdır. Jel, ışık ve nemden uzak tutulmalıdır.

Toptan kilo ile Kumaş fiyatlarıNe alırsan 5 TL Züccaciye toptancılarıBayrampaşa toptan çorap fiyatlarıİHRAÇ FAZLASI İPLİKBüyük Beden markalarıKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıToptan penye kumaş fiyatlarıZara ihraç fazlası ürünlerFabrikadan ihracat fazlası ürünler BursaDefolu Kumaş fiyatları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org