Sahibinden İhraç Fazlası Ayakkabı

Sahibinden ihraç fazlası ayakkabı arayışında olanlar %100 orijinal marka adı altında üretilen ve aynı üretim partında bulunan ürünleri oldukça uygun fiyatlar ile satın alarak tasarruf ediyor. Özellikle bu ürünler sahibinden satın alındığında kar marjı da en aza iniyor ve çok hesaplı bir şekilde ayakkabı alışverişi gerçekleştirilmiş oluyor. İhraç fazlası ayakkabılar olması gereken sayının üzerinde olduğu için üreticinin ihracatını yapamadığı ve elinde kaldığı ayakkabılar olarak tarif edilir. 

İhraç Fazlası Ürünler Defolu Mu?

İhraç fazlası olarak anılan ürünler hakkında herkesin aklında çeşitli soru işaretleri bulunuyor. Çünkü ürünlerin ucuzluğu, görüntüsü ve satıldığı alanlar alıcılarda merak uyandırıyor. Ancak ihraç fazlası ürünler ile ilgili belirtilmesi gereken bazı hususlar bulunuyor:

  • İhraç fazlası ürünler defolu değildir. Defolu oldukları için elden çıkarılma durumları yoktur.
  • İhraç fazlası ürünler bozulmuş, yapılamamış ürünler değildir.
  • İhraç fazlası ürünler orijinal ürünlerin birebir aynısıdır. Yurt dışına ihracatı yapılmak üzere üretilmiştir.

Bu maddeler sayesinde ihraç fazlası kavramı daha iyi anlaşılabilir ve böylece ihracat fazlası ayakkabı alışverişi olanağından yararlanabilirsiniz. 

Büyük Beden Bayan Giyim firmalarıİzmirde ihracat fazlası çorap toptan fiyatlarıKiloluk YünNe alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasiUcuz Teşhir MobilyaZara ihraç fazlası ürünler nereden alınırSökme ip Fiyatlarıucuz koltuk takımı 3+3+1+1 bursaLCW ihraç fazlası ürünlerLcw ihraç fazlası ürünler Nereden Alınır

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org