Necat Gülseven Hangi Partili

Necat Gülseven: Bir Partili ve Toplumun Sesi

Necat Gülseven, Türkiye’nin önde gelen siyasetçilerinden biridir. 1958 yılında Sivas’ta doğan Gülseven, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) üyesidir. 1999 yılından bu yana milletvekili olarak görev yapmaktadır. Gülseven, 2011-2015 yılları arasında CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Ayrıca, 2015-2018 yılları arasında CHP Grup Başkanvekilliği görevini üstlenmiştir.

Necat Gülseven, siyaset kariyeri boyunca birçok önemli göreve imza atmıştır. 2002-2007 yılları arasında Çevre ve Orman Bakanlığı, 2007-2011 yılları arasında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı yapmıştır. Gülseven, bakanlıkları döneminde birçok önemli projeye imza atmıştır. Bunlardan bazıları şunlardır:

* Çevre ve Orman Bakanlığı döneminde, Türkiye’nin ilk çevre koruma yasasını çıkarmıştır.
* Sanayi ve Ticaret Bakanlığı döneminde, Türkiye’nin ilk sanayi politikasını belirlemiştir.
* Ayrıca, Gülseven, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne üyeliği konusunda da önemli çalışmalar yürütmüştür.

Necat Gülseven, siyasetçi kimliğinin yanı sıra bir akademisyendir. Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır. Gülseven, birçok ulusal ve uluslararası dergide makale yayınlamıştır.

Necat Gülseven, toplumun sorunlarına duyarlı bir siyasetçidir. Halkın ihtiyaçlarını ve sıkıntılarını yakından takip etmektedir. Gülseven, siyasetçi olarak görev yaptığı süre boyunca her zaman halkın yanında olmuştur.

Necat Gülseven, Türkiye’nin geleceği için önemli bir siyasetçidir. Deneyimli ve bilgili bir isim olan Gülseven, Türkiye’nin sorunlarının çözümünde önemli bir rol oynayacaktır.

Necat Gülseven’in Siyasi Görüşleri

Necat Gülseven, sosyal demokrat bir siyasetçidir. Eşitlik, özgürlük ve adalet kavramlarına büyük önem vermektedir. Gülseven, toplumun tüm kesimlerinin refahı için çalışmaktadır.

Gülseven, Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne üye olması gerektiğini savunmaktadır. AB üyeliğinin Türkiye’ye ekonomik, siyasi ve sosyal birçok fayda sağlayacağını düşünmektedir.

Gülseven, Kürt sorununa da çözüm bulunması gerektiğini savunmaktadır. Kürtlerin haklarının tanınması ve Kürt sorununa adil ve kalıcı bir çözüm bulunması gerektiğine inanmaktadır.

Necat Gülseven’in Siyasi Kariyeri

Necat Gülseven, 1999 yılında CHP’den Sivas milletvekili olarak seçilmiştir. 2002-2007 yılları arasında Çevre ve Orman Bakanlığı, 2007-2011 yılları arasında Sanayi ve Ticaret Bakanlığı yapmıştır.

Gülseven, 2011-2015 yılları arasında CHP Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürütmüştür. Ayrıca, 2015-2018 yılları arasında CHP Grup Başkanvekilliği görevini üstlenmiştir.

Gülseven, 2018 yılında CHP’den istifa etmiştir. Daha sonra, Muharrem İnce’nin Demokrasi ve Atılım Partisi’ne katılmıştır. 2018 yılında yapılan genel seçimlerde Muharrem İnce’nin adaylığını desteklemiştir.

Günümüzde Necat Gülseven, Demokrasi ve Atılım Partisi’nin Genel Başkan Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. Ayrıca, Hacettepe Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak çalışmaktadır.

Ne alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasiUcuz ipTeşhir ürünleri Mobilya SatışıNe alırsan 5 TL Züccaciye toptancılarıH&M ihracat fazlası ürünlerToptan az defolu çorap fiyatlarıBüyük beden ihraç fazlasıİhraç FAZLASI İp toptanVogue İHRAÇ Fazlası İpZeytinburnu toptan iç Giyim

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org