LCW İhraç Fazlası Ürünler

LCW ihraç fazlası ürünler uygun fiyat arayanların vazgeçilmez adresi olmuştur. Günümüzde fiyatların artış göstermesi insanları daha uygun fiyatlı olanlara yönlendirmiştir. İhraç fazlası ürünler de bunlar içerisinde yer alır.

İhraç kelimesi yurt dışına satışı yapılan ürünler için kullanılır. Bunlar her türlü içerik olabilir. LCW sitesi de yurt dışına ürün satışı yapan sitelerden biridir. Herhangi sebepten dolayı bu ürünlerin yurt dışına gidememesi durumu söz konusu olabilir. Böyle bir durumda ürünler yurt içinde satışa çıkacaktır.

Bu ürünlerin yurt dışına çıkamama sebeplerinden ilki gümrüğe takılmasıdır. Bir diğeri de sipariş veren firmanın bundan vazgeçmesidir. Gümrüğe takılma ve sipariş iptali durumlarında ürünler yurt içi pazarlarında satışa çıkarılır. Bu ürünler yurt dışı için hazırlandığından oldukça kalitelidir. Kaliteli ve uygun fiyatlı bu ürünleri takip ederek zamanında alabilirsiniz.

İhraç fazlası olan LCW ürünleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kadın kıyafetleri: Tişört, gömlek, ceket, pantolon, iç çamaşırları, etek, elbise vb.
  • Erkek kıyafetleri: Pantolon, tişört, ceket, gömlek, şort, iç çamaşırları vb.
  • Çocuk ve bebek kıyafetleri: Bebek takımları, montlar, ceketler vb.

Fabrikadan Parça KumaşMerter ihraç fazlası marka ürünlerUcuz ipBursada kilo ile kumaşKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıKiloluk YünZara ihraç fazlası ürünler nereden alınırBüyük Beden Bayan Giyim firmalarıDefolu Kumaş fiyatlarıİHRAÇ Fazlası ucuz İpler

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org