İnstagram Mesaj Gizleme

İnstagram Mesaj Gizleme Rehberi

İnstagram, mesajlaşma özelliğiyle kullanıcılarına özel anları arkadaşlarıyla güvenle ve rahatlıkla imekanı sağlamaktadır. Ancak, bazı durumlarda belirli mesajları diğer kullanıcıların görmesini istemeyebilirsiniz. Bu blog yazımızda, İnstagram mesajların nasıl gizleneceğini adım adım anlatacağız.

1. İnstagram Hesabınıza Giriş Yapın

Öncelikle, İnstagram uygulamasını açıp hesabınıza giriş yapmalısınız. Giriş yaptıktan sonra, ana sayfada bulunan “Mesajlar” ikonuna dokunun.

2. Gizli Mesajları Seçin

Mesajlar sayfasına girdikten sonra gizlemeye istediğiniz mesajları seçin. Bunu yapmak için mesajın sağ tarafında bir üç nokta (…) ikonuna dokunun. Bu ikona dokunarak açılan seçenekleri göreceksiniz.

3. “Arşivle” Seçeneğine Dokunun

Açılan seçenekler arasında bulunan “Arşivle” seçeneğine dokunun. Bu seçeneğe tıkladıkktan sonra mesajınız arşivlenecek ve diğer kullanıcılar tarafından görülmeyecektir.

4. Arşivlenmiş Mesajları Kontrol Edin

Arşivlediğiniz mesajları kontrol etmek için İnstagram profilinize gidin. Ardından “Ayarlar” simgesine dokunun. Aşağı kaydırarak “Gizli” seçeneğini seçin. Arşivlediğiniz mesajlar burada listelenecektir.

5. İsterseniz Mesajları Geri Getirin

Arşivlediğiniz mesajları geri döndürebilirsiniz. Bunu yapmak için mesajın üzerine dokunun ve ardından açılan seçenekler arasında bulunan “Geri Yükle” seçeneğine dokunun. mesajınız geri yüklenecek ve diğer kullanıcılar tarafından görülebilir olacak.

6. Gizli Mesajlar Hakkında Ek Bilgiler

* Arşivlediğiniz mesajlar, gönderenin veya alıcıların mesaj kutularından silinmez.
* Arşivlediğiniz mesajlar için bildirim almazsınız.
* Arşivlediğiniz mesajları diğer kullanıcılar tarafından görülebilir hale getirebilirsiniz.
* Arşivlediğiniz mesajları kalıcı olarak silebilirsiniz.

Bu blog yazımızda, İnstagram mesajlarının gizlenmesi hakkında kapsamlı bir rehber sunulmuştur. Bu adımları izleyerek belirli mesajları diğer kullanıcıların görmesini engellemenizi mümkün olacaktır.

Zara ihraç fazlası ürünler nereden alınırAdana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıBursa ihracat fazlası ürünlerLcw ihraç fazlası ürünler Nereden AlınırBursada kilo ile kumaşNe Alırsan 5 TL toptancılarıToptan kilo ile çorap fiyatlarıGüngören toptan iç çamaşırıToptan markalı ihraç fazlası ürünlerToptan kilo ile Kumaş fiyatları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org