İhracat Fazlası Orijinal Ürünler

İhracat fazlası orijinal ürünler ihracatı yapılan ürünler ile birebir aynı özelliklere sahip olan gerçek ürünlerdir. Gönderilen sayıdan arta kalan ürünler oldukları için ihraç fazlası adı altında değerlendirilirler ve bu şekilde satılırlar. Orijinal ürün oldukları için marka adı altında farklı satış alanlarında da satılabilirler. Satışı yapılan ürünler bazı yerlerde toptan bir şekilde satılırken bazı yerlerde tane olarak satılır.

İhracat Fazlası Ürünler Orijinal midir?

Ürünlerin ihracat fazlası olarak farklılaştırılması ve ihracatı yapılan ürünler ile birlikte yollanmaması bu ürünlerin orijinal olduğu gerçeğini değiştirmez. Üretici fabrikalardan direkt olarak satın alınan bu ürünler orijinallikleri ve kaliteleri ile göz dolduruyor. Bu ürünlerin orijinal olmalarına rağmen neden bu kadar uygun fiyatlı olduklarına dair bilinmesi gerekenler şunlardır:

  • Fabrika üretmesi gereken miktarın üzerinde bir üretim yapmıştır ve ihraç edilen kısımdan arta kalan mallar olarak nitelendirilmiştir.
  • Sezonu geçmeden elden çıkarılması gerekir. Çünkü ihracat işlemleri sözleşme altında ilerler ve marka tekrar ihraç fazlası ürününü satın almaz. 

Bu durumda ihraç fazlası ürün satın almak her açıdan avantajlıdır. 

Kaliteli Büyük Beden markalarıYeşildirek toptan çorap fiyatlarıSökme ip FiyatlarıToptan kilo ile Kumaş fiyatları1 kilo çorap kaç adet ederUcuz Teşhir MobilyaBursa ihracat fazlası ürünlerNako spaghetti ihraç FAZLASIAdana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıBüyük beden ihraç fazlası

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org