İhracat Fazlası Marka Ürünler

İhracat fazlası marka ürünler oldukça uyguna satılan ve aynı zamanda orijinal ürünler ile birebir aynı talimatlar altında üretilen ürünlerdir. İhracatı yapılan ürünler marka tarafından belirli bir adet belirtilerek üretilir. Bu adet aşıldığı takdirde marka bunu satın almaz ve bu ürünler elde kalır. Elde kalan ürünler ise ihraç fazlası adı altında toptan ya da parça başı olarak satışa çıkartılır.

İhraç Fazlası Marka Ürünler Orijinal Mi?

İhraç fazlası adı altında satışa sunulan farklı kategorilerdeki ürünlerin hepsi %100 orijinaldir. İhraç fazlası ürünlerden korkulmaması gerekir. Bu ürünler üretilen markaya ait olan ve ihracatı gerçekleştirilen ürünler ile birebir aynı ürünlerdir. Ayrıca bu ürünler hakkında bilinmesi gereken diğer hususlar şunlardır:

  • Ürünler pazarlarda, küçük butiklerde ve üretim fabrikalarının kendilerinde bulunabilirler.
  • Ürünler çakma ya da defolu değildir. Birinci kaliteye sahip olan ürünlerdir.
  • Fabrikanın ürünleri elden çıkarması gerektiği için ürünler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulur.

Tüm bunlar dahilinde üretilen ihraç fazlası ürünler uygun fiyatlar ile satışa sunulur. 

Pazar malı toptan iç çamaşırıLCW ihraç fazlası ürünler toptanKilo ile yün ipTeşhir ürünleri Mobilya SatışıAdana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıDefolu ihraç fazlası giyimBüyük beden ihraç fazlasıGenç Büyük Beden Bayan GiyimBershka ihraç fazlası ürünlerihraç fazlası dünya markaları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org