İhracat Fazlası Çorap Toptan Fiyatları

İhracat fazlası çorap toptan fiyatları ürünün kalitesine ve markasına göre değişir. Son zamanlarda insanlar alışverişlerinde ihraç fazlası ürünlere yönelmektedir. Bunun sebeplerinden ilki ürünlerin kaliteli olmasıdır. İhraç fazlası ürünler yurt dışına pazarlanmak için üretildiğinden ürün kalitesi oldukça yüksektir. Bir başka sebebi ise fiyatlarının uygunluğudur. Eşdeğer olanlarına göre daha uygun fiyata ülke pazarında satışa çıkarılırlar.

Pek çok sebepten ötürü satılması planlanan ülkeye gidemeyen bu çoraplar imalatı yapılan fabrika tarafından toptan olarak alıcılara satılır. Bu çorapları toptan alanlar ise kendileri tek tek satarak büyük kar elde edebilirler. Ürün sayısına ve çorabın üretildiği kumaşın yapısına göre fiyatı değişmektedir. Kimi paketler 6’lı kimisi 12’lidir. Her cinsiyete ve yaşa uygun çorap ihraç fazlası ürünler içerisinde bulunmaktadır. Bu ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken hususlar şöyledir:

  • Çoraplar ne tür içerikler bulundurmaktadır bakılmalıdır. Yani pamuk oranının yüksek olması ya da bambu içerikli olması tercih edilebilir.
  • Çoraplarda defa bulunup bulunmadığına bakılmalıdır.
  • Çoraplar tercih edilebilecek desenler de mi ve modaya uygun mu araştırılıp öyle sipariş edilmelidir.

Kilo Kumaş fiyatlarıFabrikadan Halka MobilyaKilo ile çorap toptancılarAdana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıToptan Fiyatına MobilyaDefolu ihraç fazlası giyimİHRAÇ FAZLASI İPLİKZara ihraç fazlası ürünler nereden alınırZara bershka ihraç fazlası toptanGenç Büyük Beden

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org