İhraç Fazlası Yün

İhraç fazlası yün ipler pek çok internet sitesinde satılmaktadır. İsteyen internet sitelerinden isteyenler bu sitelerin mağazalarından alabilirler. Yün iplerin kullanım alanları genelde kışlık içeriklidir. İpler içerisindeki yün oranı değişmektedir. Bazısının belirli bir kısmı yünden oluşur iken bazısının %100’ü yündür.

Yün kıyafetler genellik ile büyükler için tercih edilir. Sağlıklı olsa da çocuklar için alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Kıyafetlerde giydirmek için ceket, yelek gibi başka kıyafetin üstüne giyilecek olan ürünler tercih edilebilir. Nefes alması sebebi ile sağlıklı ürün ortaya çıkarılmasına olanak sağlar. Çeşitli internet sitelerinde satışı yapılan yün ipler farklı kilolarda ve gramajlarda olabilir. İhraç fazlası olduğu için genellikle kilo ile satışı yapılır.

Yün iplerin ihraç fazlası olma sebepleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • İhraç edilecek ürün demek yurt dışına satışı yapılması planlanan ürün demektir. Çeşitli sebepler ile yurt dışına çıkışı yapılmaz ise ürün ihraç fazlası halini alır.
  • Yurt dışından sipariş veren firma siparişini iptal ederse ürünler ülke pazarımızda satışa çıkarılır.
  • Ürünlerin yurt dışına çıkacak iken gümrüğe takılması da çıkamama nedenlerinden biridir.
  • İplerdeki gramaj hataları ve iplerin seri sonu olması da ihraç fazlası halini almasını sağlar.

Ne alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasiPazar malı toptan iç çamaşırıFabrikadan Parça KumaşZara bershka ihraç fazlası toptanGenç Büyük Beden Bayan GiyimBursada kilo ile kumaşKaliteli Büyük Beden markalarıİhraç FAZLASI İp ne demekUcuz ipSökme ip Fiyatları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org