İhraç Fazlası Örgü İpleri

İhraç fazlası örgü ipleri son zamanlarda ülkemizde satışı yapılan ve çok talep gören ip grupları içerisindedir. Pek çok ünlü site bu ipleri satışa çıkarmaktadır. Güvenli alışveriş yapılarak internet sitelerinin üzerinden sipariş edilebilir. Ayrıca bu ipler ünlü markaların ipleridir. Üzerindeki kağıtlar kendi markalarına ait olmasa da kaliteleri birebir aynısıdır.

İhraç fazlası örgü ipleri yurt dışına satışı yapılacak iken çeşitli sebepler ile ülkemizde kalan iplerdir. El işi yapanlar için oldukça avantajlıdır. Ünlü ip sitelerini takip ederek bu ihraç fazlası ipleri satın alabilirsiniz. Sık sık güncellenen stoklar ve ip çeşitleri bulunmaktadır. Bazı ipler kısa sürede tükenmektedir. Sürekli takip etmek ve vakit kaybetmeden almak gerekir.

İhraç fazlası iplerin kullanım alanları şu şekildedir:

  • Pamuklu ipler özellikle çocuk kıyafetlerinde kullanılır. Ayrıca çocuklar için yapılan örgü oyuncaklar için de tercih edilir.
  • Makrome tarzı ipler de ihraç fazlası kategorisine girer. Bu ipler ile çeşitli duvar süsleri, salıncaklar, lambaderler, avizeler yapılabilir.
  • Akrilik içerikli ipler her alanda kullanılabilir.
  • Kalın olan spagetti ipler battaniye projelerinde kullanılabilir.

Zara bershka ihraç fazlası toptanYeşildirek toptan çorap fiyatlarıucuz koltuk takımı 3+3+1+1 bursaDefolu Mobilya FiyatlarıFabrikadan Parça KumaşH&M ihracat fazlası ürünlerKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları BursaKilo ile çorap toptancılarKaliteli Büyük Beden markalarıNe alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasi

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org