İhraç Fazlası Örgü İpi

İhraç fazlası örgü ipi el emeği ile ortaya ürün çıkaranların takip ettiği malzemelerdir. Bu ipler yurt dışına satış için üretilir. Özellik ile ünlü markaların ürünleri bu kategori içerisindedir. Bu sebep ile de fiyatları uygun olsa da kalitelidirler.

İhraç fazlası olan ipler arasında farklı kalınlıkta ve incelikte olanlar bulunur. Kim ince kimi orta kimi ise kalın olabilir. Kimi paketler ise karışık olur. Yapılacak olan projeye göre hangi kalınlıkta ip kullanacağına karar verilir ve sipariş edilir.

İplerin içeriği de farklı olabilir. Anti- peeling, yün karışımlı, pamuklu, akrilik gibi seçenekler bulunur. Özellikle bebek kıyafeti ve ürünü yapmak isteyenler pamuk oranı yüksek olan iplerden tercih etmektedir. Bu ipler sağlıklı olarak nitelendirilir.

İhraç fazlası örgü iplerin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Oldukça fazla çeşitte bulunabilirler. Pamukludan ipeğe kadar onlarca çeşidi vardır.
  • İlaç fazlası örgü ipleri paket halinde ya da kilo ile satılır.
  • Paketler sade ya da karışık olabilir.
  • İlaç fazlası oldukları için hem kaliteli hem de uygundurlar.

Toptan Fiyatına MobilyaKilo Kumaş fiyatlarıLCW ihraç fazlası ürünlerAdana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıZara ihraç fazlası ürünler Online satışKilo ile ipLCW ihraç fazlası ürünler toptanKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatları BursaFabrikadan Parça Kumaşİhraç FAZLASI İp toptan

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org