İhraç Fazlası Kadife İp

İhraç fazlası kadife ip oldukça ilgi gören ürünlerden bir tanesi. Çünkü kadife ip oldukça değerli bir ip çeşidi ve normal şartlarda fiyatları biraz daha pahalı olabiliyorken ihraç fazlası olduklarında satıldıkları yerlerde fiyatlarında oldukça bir düşüş gözlemleniyor. Bu duruma ek olarak ihraç fazlası ürünler birçok yerde rahatlıkla bulunabiliyor. İhraç fazlası olan ürünler üretilmesi gereken miktarın üzerinde üretildikleri için çeşitli yerlere satılıyor. Böylece birçok farklı satış alanına da ulaşmış oluyor. 

İhraç Fazlası Kadife İp Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İhraç fazlası olarak satın alınan kadife ipler hakkında bilinmesi gereken birçok husus var. Bu iplerin ihracatı gerçekleştirilen ipler ile olan ilgisi, üretim alanı ve neden ihraç fazlası oldukları ile ilgili sorulan tüm sorulara cevap olarak şunlar verilebilir:

  • İhraç fazlası ipler, ihracatı gerçekleştirilen ipler ile tamamen aynıdır. 
  • Üretim alanları aynı fabrikadır, üretim malzemeleri de aynı malzemelerdir.
  • İhraç fazlası olmaları ve satılmama nedenleri kurumsal protokollere dayanır. Bu yüzden firmalar ellerinde kalan ipleri aynı yere satamadıkları için bu şekilde değerlendirirler.

Kısacası ihraç fazlası olması üründe bir sorun olduğu anlamına gelmez. Ürün orijinal ürünler ile birebir aynıdır. 

Evans büyük Beden GiyimBüyük Beden Bayan Giyim firmalarıKilo ile ipNe Alırsan 5 TL toptancılarıBüyük Beden markalarıTeşhir ürünleri Mobilya SatışıDefolu Kumaş fiyatlarıNe alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasiZara bershka ihraç fazlası toptanNe alırsan 5 TL Züccaciye toptancıları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org