İhraç Fazlası İp

İhraç fazlası ip özellikle el işi yapanlar için oldukça avantajlıdır. Çünkü artık fiyatları el emeği ile para kazananların zarar etmelerine neden olmaktadır. Ancak ihraç fazlası olan ipler sayesinde bu olumsuzluk ortadan kalkmaktadır. İhraç fazlası olan ipler normal satışı yapılan iplerden çok farklı değildir. Çünkü çeşitli sebeplerden dolayı normal satışı yapılan ipler ihraç fazlası halini almıştır. Yani gramajının eksik ya da fazla olması, stoğunda devamının olmaması gibi durumlardan dolayı bu şekilde satılırlar.

Kaliteli ipleri uygun fiyata almanın bir yolu da indirim beklemek yerine ihraç fazlası ip almaktır. En bilinen ve en iyi olan ipler dahi ihraç fazlası olabilmektedir. Ancak akla ilk kalitesiz ve satışı yapılmayan ipler ihraç fazlası olur fikri gelse de aslında durum böyle değildir.

İhraç fazlası ip alan avantajları şu şekilde sıralanabilir:

  • Bu ipler oldukça kalitelidir. Marka olarak satılan ipler ihraç fazlası halini alır.
  • Oldukça fazla çeşidi vardır. Bu sebep ile de istenilen türde seçim yapılabilir.
  • Kilo ya da paket hesabı satıldığı için bir seferde fazla miktarda alınabilir.
  • Uygun fiyata gelir.

“İhraç Fazlası İp” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.

ihraç fazlası dünya markalarıKilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıİHRAÇ FAZLASI KİLO ile İpPazar malı toptan iç çamaşırıBüyük beden ihraç fazlasıMerter Büyük BedenKilo ile yün ipİhraç fazlası mobilyaMerter ihraç fazlası marka ürünlerFabrikadan ihracat fazlası ürünler Bursa

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org