İhraç Fazlası Bebek Bezi

İhraç fazlası bebek bezi ürünleri, artan bebek bezi fiyatlarının tersine oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulan ürünlerdir.Çünkü elde kalan ürünlerdir. Ancak konu bebek cildi olduğunda aileler oldukça hassas davranmaktadır. İhracatı yapılan ürünler satın alan marka tarafından belirli bir adet belirtilerek ürettirilir. Elde kalan ürünler ise ihraç fazlası adı altında satışa çıkartılır.

İhraç Fazlası Bebek Bezleri Nasıldır?

İhraç fazlası adı altında satışa sunulan bebek bezleri %100 orijinaldir. Bebek cildine zarar vermez. Bu ürünler üretilen markaya ait olan ve ihracatı gerçekleştirilen ürünler ile birebir aynı ürünlerdir. Bu sebeple aileler hiçbir endişe duymadan satın alabilirler. Ayrıca bu ürünler hakkında bilinmesi gereken diğer hususlar şunlardır:

  • Ürünler pazarlarda, küçük butiklerde ve üretim fabrikalarının kendilerinde bulunabilirler.
  • Bebek bezleri toptan bir şekilde satın alınarak uzun süreli ihtiyacın daha uygun fiyatlar ile elde edilmesi sağlanabilir.
  • Fabrikanın ürünleri elden çıkarması gerektiği için ürünler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulur.

Tüm ihraç fazlası olan bebek bezi ürünleri uygun fiyatlar ile satışa sunulur ve oldukça kalitelidir.

Adana kilo ile iç çamaşırı toptan fiyatlarıKilo ile ipİHRAÇ FAZLASI KİLO ile İpNe alırsan 5 tl ihracat fazlası satış noktasiKilo ile yün ipBershka ihraç fazlası ürünlerToptan kilo ile çorap fiyatları1 kilo çorap kaç adet ederFabrikadan Halka Mobilyaucuz koltuk takımı 3+3+1+1 bursa

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org