Fabrikadan İhraç Fazlası Buzdolabı

Fabrikadan ihraç fazlası buzdolabı ürünlerini oldukça uygun fiyatlar ile satın alabilirsiniz. Üstelik son model ve birinci sınıf kalite bu ürünlerin herhangi bir sorunu da yoktur. İhracatı yapılacak olan part içerisinde fazla olan grupta bulundukları için satışa çıkartılarak değerlendirilirler. Bu sebeple uygun fiyatlara sahiptirler ve yine bu sebeple ihracat aşamasının gerek gördüğü sayıdan fazla oldukları için ihraç edilmemişlerdir. Satışları bu sebeple bu şekilde gerçekleştirilir.

İhraç Fazlası Buzdolapları Neden Bu Kadar Ucuz?

Ürünler, herhangi bir soruna sahip oldukları için bu kadar ucuz değiller. Aksine bu ürünler %100 orijinal ve gerçek ürünler. Hatta ihracatı gerçekleştirilen ürünler ile aynı zaman diliminde, aynı fabrikada, aynı koşullar altında, aynı marka adına üretildiler. Bu sebeple ihraç fazlası ürünlerin özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün:

  • İhraç fazlası ürünlerde herhangi bir bozulma, ikinci el olma, defo ve hata gibi durumlar mevcut değil.
  • Ürünler toptan bir şekilde ya da parça olarak satışa sunulabilir.

Bunlara dikkat ederek üretimi yapan fabrikadan direkt olarak buzdolabı satın almak mümkündür. 

Yeşildirek toptan çorap fiyatlarıZara ihraç fazlası ürünler BursaToptan penye kumaş fiyatlarıLCW ihraç fazlası ürünler toptanKaliteli Büyük Beden markalarıToptan az defolu çorap fiyatlarıKilo ile yün ipBüyük beden ihraç fazlasıBüyük Beden Bayan Giyim firmalarıDefolu Mobilya Fiyatları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org