Ayşen Evcen

Ayşen Evcen: Güzelliği, Yeteneği ve Başarısıyla Büyüleyen Kadın

Ayşen Evcen, 25 Eylül 1982 tarihinde Lefkoşa’da dünyaya gelen Türk-Kıbrıslı oyuncudur. Güzelliği, yeteneği ve başarısıyla milyonların kalbini fethetmeyi başarmıştır.

Kariyerinin İlk Adımları

Ayşen Evcen, kariyerine 2004 yılında “Kınalı Kuzular” dizisinde başlamıştır. Bu dizideki rolüyle büyük beğeni toplamış ve kısa sürede oyunculuğuyla dikkat çekmeyi başarmıştır. Daha sonra “Düş Yakamoz”, “Adem ve Havva”, “Elif”, “Medcezir” ve “Kış Güneşi” gibi birçok başarılı dizide rol almıştır.

Başarılı Performansları

Ayşen Evcen, oyunculuğuyla birçok ödüle layık görülmüştür. 2009 yılında “Adem ve Havva” dizisindeki rolüyle Altın Kelebek Ödülü’nü kazanmıştır. 2014 yılında ise “Medcezir” dizisindeki rolüyle Antalya Televizyon Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur.

Güzelliği ve İmajı

Ayşen Evcen, güzelliği ve imajıyla da dikkat çeken bir oyuncudur. Uzun ve siyah saçları, etkileyici gözleri ve kusursuz teniyle birçok hayranının gönlünde yer edinmiştir. Ayrıca, tarzı ve şıklığıyla da ilgi odağı olmayı başarmaktadır.

Özel Hayatı

Ayşen Evcen, 2015 yılında oyuncu Burak Özçivit ile evlenmiştir. Çiftin 2016 yılında bir kız çocukları olmuştur. Evliliği ve çocukları ile mutlu bir hayat süren Ayşen Evcen, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir.

Ayşen Evcen, güzelliği, yeteneği ve başarısıyla Türk sinema ve televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biridir. Başarılı performanslarıyla birçok ödüle layık görülmüştür. Ayrıca, güzelliği ve imajıyla da dikkat çeken bir oyuncudur. Evliliği ve çocukları ile mutlu bir hayat süren Ayşen Evcen, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir.

Büyük beden ihraç fazlasıihraç fazlası dünya markalarıİzmirde ihracat fazlası çorap toptan fiyatları1 kilo çorap kaç adet ederİHRAÇ FAZLASI İPLİKKaliteli Büyük Beden markalarıBursada kilo ile kumaşBershka ihraç fazlası ürünlerZeytinburnu toptan iç GiyimYeşildirek toptan çorap fiyatları

444 55 45 444 55 45 444 55 45 444 55 45 4445545.com 4445545.net 4445545.org